Ofis Taşıma Hizmeti


Yurttaş Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımak Profesyonellik gerektiren bir iştir ve bu hususta en başta modern ambalaj malzemeleri gelir. bir ofis taşıma şirketinde her şeyden önemlisi ve olmazsa olmazı gerekli ekipmanlar var olmasıdır. Yurttaş Nakliyat 21 yıldır taşımacılık sektöründe olmanın verdiği özgüven ve sektörün öncü firması olmasının yarattığı sorumlulukla taşımacılık için gerekli tüm ekipmanları sağlamaktadır.Büyük firmalarda bulunun IT ve çelik kasalar için taşınma riskli bir iştir. IT lerin sökülmesi çelik kasaların özelliklede alt katlarda bulunan ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için modern ekipmanlar gerekmektedir.Firmamız Her türlü kapasitedeki ofis ve büroları taşıyabilmektedir. Taşınma öncesi firma elemanlarımız tarafından yapılan fizibilite çerçevesinde ofisiniz için gerekli tüm ekipmanlar sağlanır ve taşıma günü hiç bir olumsuzluk sağlanmadan yeni yerinize huzurla taşınılır.

Ofis taşıma, iş adamları için her zaman korkutucu olmuştur. Ofisinizi yeni bir yere nakletmek zorunda olabilirsiniz, kurumunuzu tamamen bütün cihazlarıyla birlikte taşıyor olabilirsiniz, banka şubenizi nakletmek istiyor veya yeni şube açmak istiyor olabilirsiniz.
Tüm bu kurumsal ihtiyaçlarınız için 29 yıllık deneyim ve üniversite mezunu yönetim kadrosuyla Yurttaş Nakliyat 7/24 ofis taşıma işlemlerinde siz değeri müşterilerinin hizmetinde.Ofis taşımasını korkulu bir hal olmaktan çıkaracağımızdan hiç şüpheniz olmasın..

Ofis taşımacılığı konusunda firmamızın standartları:

 • Ofis taşıma danışmanı.
 • Ücretsiz ekspertiz.
 • Detaylı envanter hazırlama.
 • Ofis eşyaları ve cihazları üzerinde deneyimli modüler sistem ekibi.
 • Ofis taşımacılığı deneyimli paketleme ekibi.
 • Taşıma ekibi.
 • Yurtiçi taşıma sorumluluk poliçesi.
 • Hassas eşya taşımak için tasarlanmış araç.
 • Profesyonel Kadromuz ile Evden Eve Nakliyat ve Taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürleri uygulayarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmekteyiz.Çok az bir eşyaya sahip değilseniz, mutlaka profesyonel bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanızı öneririz. Bu üzerinizdeki o büyük evden eve taşınma stresini de azaltır. Her şeyi onların kutulamasını ve taşımasını sağlayabilirsiniz ve tabi bu ayrıcalık için bir ücret ödemeniz gerekir. Ya da paketleme işini kendiniz yapıp taşıma zahmetini onlara bırakabilirsiniz.İlden İle Şehiriçi nakliyat Şehirlerarası nakliyat Uluslararası Nakliyat zati eşya ev büro taşımacılığı uygun çözümler! evdenevetaşınma, ev, ofis, banka, fabrika, fuar, tekstil, piyano, kasa, kurum, antika eşya nakliyesi ve eşya depolama müşterisinin zamanına, haklarına daima saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu mesuliyetini taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı, sağlıklı ilişki kurar.

  evden eve nakliyat